O nás

O nás

Milujeme moderní dekorace a zejména pak krásné a dokonale zapadající obrazy do jakéhokoliv bytu. Proto si v naší nabídce obrazů můžete velmi snadno zvolit vhodný doplněk do svého bytu z více než 1000 druhů obrazů.

V obchodě Obrazynastenu.cz najdete velmi originální a kvalitně zpracováné moderní obrazy. Nechybí samozřejmě vícedílné obrazy, ani oblíbené obrazy na plátně. Velmi žádané jsou také ručně malované obrazy s atraktivními motivy či nevšední skleněné obrazy různých druhů. Dokonce si u nás můžete pořídit také praktické obrazy s hodinami, které zkrášlí váš byt a zároveň vás uvědomí o aktuálním čase.

Věříme, že i Vy si nějakého toho svého favorita najdete a vyberete.

V případě jakéholiv dotazu se na nás můžete obrátit na e-mailové adrese info(zavináč)obrazynastenu.cz nebo telefonním čísle +420 702 96 55 22.

Přejeme Vám příjemný nákup.

Obrazy na stěnu

V nabídce obrazů z našeho obchodu si můžete velmi snadno zvolit vhodný doplněk do svého bytu. V žádném případě se ovšem nejedná o obyčejné obrazy, které už dávno nejsou nijak v kurzu. V našem obchodě najdete pouze velmi originální zpracování moderních obrazů. V nabídce nechybí samozřejmě vícedílné obrazy ani oblíbené obrazy na plátně. Velmi žádané jsou také ručně malované obrazy s atraktivními motivy či nevšední skleněné obrazy různých druhů. Dokonce si u nás můžete pořídit také praktické obrazy s hodinami, které zkrášlí váš byt a zároveň vás uvědomí o aktuálním čase.

Kontaktujte nás

+420 602 677 163
po - pá: 9:00 - 17:00
info@obrazynastenu.cz

Jsme na Facebooku!