859

Termín dodání:
10-14 dnů
Model:
F004263F7050

Poštovné za 69 Kč
Nakupte za 2 000 Kč a dopravu máte ZDARMA

Popis

Tento obraz se skládá z jednoho dílu, který má rozměry (ŠxVxH) 70x50x2 cm a zobrazuje jeden ze zvolených motivů.

Motiv je vytisknut na velmi kvalitním malířském plátně. K tomu je využito nejmodernějších tiskových technologií, které jsou v dnešní době dostupné. Plátno s natištěným motivem natahujeme na blind rám a jeho okraje jsou přetaženy až na zadní stranu obrazu. Takto vytvořený obraz vypadá mnohem lépe, jelikož i jeho boční strany ladí s barvou motivu obrazu.

Obraz je vyroben na základě vaší objednávky. I přesto je termín dodání velmi rychlý. Od provedení objednávky můžete mít svůj obraz doma již za 14 dní. Součástí balení jsou kromě obrazu i závěsky pro pověšení na zeď. Poté vám již zbývá pouze vybrat vhodné umístění pro váš nový obraz.

Tento jednodílný obraz je opravdovou dominantou každé místnosti. Jistě budete překvapení jeho schopností zaplnit prázdný prostor na jakékoliv zdi.

Obrazy na stěnu

V nabídce obrazů z našeho obchodu si můžete velmi snadno zvolit vhodný doplněk do svého bytu. V žádném případě se ovšem nejedná o obyčejné obrazy, které už dávno nejsou nijak v kurzu. V našem obchodě najdete pouze velmi originální zpracování moderních obrazů. V nabídce nechybí samozřejmě vícedílné obrazy ani oblíbené obrazy na plátně. Velmi žádané jsou také ručně malované obrazy s atraktivními motivy či nevšední skleněné obrazy různých druhů. Dokonce si u nás můžete pořídit také praktické obrazy s hodinami, které zkrášlí váš byt a zároveň vás uvědomí o aktuálním čase.

Kontaktujte nás

+420 602 677 163
po - pá: 9:00 - 17:00
info@obrazynastenu.cz

Jsme na Facebooku!