899

Termín dodání:
10-14 dnů
Model:
F004258F9030

Poštovné za 69 Kč
Nakupte za 2 000 Kč a dopravu máte ZDARMA

Popis

Moderním pojetím umění jsou vícedílné obrazy, které svým originálním tvarem dokážou velmi zajímavě zaplnit prázdný prostor na zdi a vytvořit tak velmi zajímavý design. Třídílný obraz vytváří originální efekt na stěně a zároveň poskytuje velké množství variant pro své umístění.

Tento obraz se skládá ze tří různých dílů. Každý díl má rozměry (ŠxVxH) 30x30x2 cm a společně zobrazují jeden ze zvolených motivů. Rozměr celé sady je 90x60x2 cm. Jednotlivé díly se skládají svisle, tak aby vznikl originální design.

Motiv je vytisknut na velmi kvalitním malířském plátně. K tomu je využito nejmodernějších tiskových technologií, které jsou v dnešní době dostupné. Plátno s natištěným motivem natahujeme na blind rám a jeho okraje jsou přetaženy až na zadní stranu obrazu. Takto vytvořený obraz vypadá mnohem lépe, jelikož i jeho boční strany ladí s barvou motivu obrazu. To je zvláště u vícedílných obrazů velmi důležitým faktorem pro dokonalý vzhled.

Obraz je vyroben na základě vaší objednávky. I přesto je termín dodání velmi rychlý. Od provedení objednávky můžete mít svůj obraz doma již za 14 dní. Součástí balení jsou kromě obrazu i závěsky pro pověšení na zeď. Poté vám již zbývá pouze vybrat vhodné umístění pro váš nový obraz.

Ceny, které jsou uvedené u jednotlivých obrazů, se vztahují k celému kompletu. Nenásobte proto částku počtem dílů obrazu. Částka, kterou vidíte u produktu, je opravdu konečná.

Třídílný obraz je opravdovou dominantou každé místnosti. Jistě budete překvapení jeho schopností zaplnit prázdný prostor na jakékoliv zdi.

Obrazy na stěnu

V nabídce obrazů z našeho obchodu si můžete velmi snadno zvolit vhodný doplněk do svého bytu. V žádném případě se ovšem nejedná o obyčejné obrazy, které už dávno nejsou nijak v kurzu. V našem obchodě najdete pouze velmi originální zpracování moderních obrazů. V nabídce nechybí samozřejmě vícedílné obrazy ani oblíbené obrazy na plátně. Velmi žádané jsou také ručně malované obrazy s atraktivními motivy či nevšední skleněné obrazy různých druhů. Dokonce si u nás můžete pořídit také praktické obrazy s hodinami, které zkrášlí váš byt a zároveň vás uvědomí o aktuálním čase.

Kontaktujte nás

+420 602 677 163
po - pá: 9:00 - 17:00
info@obrazynastenu.cz

Jsme na Facebooku!