Obrazy na stěnu

Dekorační bytové doplňky jsou velmi důležitou a zároveň často zanedbávanou součástí většiny domácností. Celkový design našeho domova přitom výrazně rozhoduje o tom, jak se v něm budeme cítit. Základním problémem nedostatečného designu bývají holé zdi, které lze vkusně a přitom moderně doplnit pomocí obrazů na stěnu. V dnešní době existuje široká škála nejrůznějších obrazů, kterými můžete svůj domov vyzdobit.

Chci koupit obraz

Obrazy na stěnuKlasické obrazy na stěnu bývají většinou obdélníkového tvaru. Existuje přitom celá řada různých rozměrů, abyste si mohli vybrat takový obraz, který zaplní prázdný prostor na vaší stěně a nebude přitom působit rušivě v kombinaci s nábytkem v místnosti. Je velmi důležité dbát také na celkový design, který jste v místnosti použili. Podle něj si pak vyberte nejen správné rozměry obrazu, ale také motiv, který je při výběru obrazu nejdůležitější a rozhodně by neměl být vybírán namátkově. Pokud si myslíte, že nezáleží na tom, co bude motiv zobrazovat, mýlíte se. Právě motiv dodá celkovému designu ten pravý rozměr.

Co se týká motivů obrazu, můžete si vybrat z celé řady různých kategorií, které mapují různé směry doplnění designu. Základní motivy zobrazují většinou zvířata, krajiny, dopravní prostředky, města nebo zátiší. Další kategorie umožňují vybírat i z abstraktních motivů nebo 3D zobrazení, která jsou také velmi populární. Právě 3D obrazy poskytují naprosto nový způsob při vytváření nevšední atmosféry domácnosti.

Stále častěji se objevují i pohádkové nebo kreslené motivy, které jsou určeny do dětských pokojů. Ty bývaly v minulosti poměrně zanedbávané, ačkoliv se to snaživí rodiče snažili dohnat pomocí ruční kresby na stěny. Koupí hotových obrazů do dětských pokojů si ale můžete spolehlivě ušetřit čas i práci se stejně uspokojivým výsledkem. Děti potřebují totiž ve své místností také pozitivní prostředí, které zajistíte pouze správně zvolenou dekorací.

Pro moderní domácnosti jsou vhodné také vícedílné obrazy, které dokážou zaplnit mnohem větší plochu zdi, přičemž působí mnohem jemněji v důsledku atypického poskládání jednotlivých dílů obrazu. Můžete pak tvořit design vaší místnosti dvěma způsoby. Nejen zvolením určitého motivu, ale také uspořádáním dílů těchto obrazů.

Obrazy by celkově tedy měly plnit funkci zkrášlení domu, ale také by měly být schopny vytvořit atmosféru, která by vyvolávala příjemné pocity. Pokud žijete sami nebo je obraz na stěnu určený do vaší soukromé místnosti, je výběr mnohem snazší, jelikož si vyberete takový obraz, který vyvolává příjemné pocity pouze ve vás, jestliže plánujete nákup obrazů do celého bytu, kde budou ovlivňovat atmosféru i dalších členů domácnosti, měli byste přihlížet minimálně k jejich zájmům a vybírat obrazy s motivy, o kterých víte, že se těchto zájmů týkají. Jestliže totiž budete vybírat obrazy pro druhé dle vlastního vkusu, nebudou mít ve výsledku žádaný efekt. Nicméně i v tomto případě pro vás máme řešení v podobě dárkových poukazů pro vaše blízké a známé, které chcete obdarovat. Zakoupíte dárkový poukaz a oni si již vyberou dle svého gusta.

Díky moderní době ale rozhodně není problém si vybrat takové obrazy na stěnu, které se jistě zalíbí všem. Nezaručuje to pouze bohatá nabídka výběru, ale také profesionální a technicky naprosto dokonalé zpracování těchto obrazů, které jsou velmi často až k nerozeznání od originálu či reálné předlohy. Po umístění obrazu na stěnu sami uznáte, že dokázal vaši místnost proměnit k lepšímu.

Chci koupit obraz

Obrazy na stěnu

V nabídce obrazů z našeho obchodu si můžete velmi snadno zvolit vhodný doplněk do svého bytu. V žádném případě se ovšem nejedná o obyčejné obrazy, které už dávno nejsou nijak v kurzu. V našem obchodě najdete pouze velmi originální zpracování moderních obrazů. V nabídce nechybí samozřejmě vícedílné obrazy ani oblíbené obrazy na plátně. Velmi žádané jsou také ručně malované obrazy s atraktivními motivy či nevšední skleněné obrazy různých druhů. Dokonce si u nás můžete pořídit také praktické obrazy s hodinami, které zkrášlí váš byt a zároveň vás uvědomí o aktuálním čase.

Kontaktujte nás

+420 602 677 163
po - pá: 9:00 - 17:00
info@obrazynastenu.cz

Jsme na Facebooku!