Ručně malovaný obraz - slon - západ slunce 100x60 cm

2 699

Termín dodání:
10-14 dnů
Model:
TB00082R10060

Poštovné za 69 Kč
Nakupte za 2 000 Kč a dopravu máte ZDARMA

Popis

Motiv: slon při západu slunce

Dekorativní doplňky do bytu prostě patří. Skutečně kvalitním bytovým doplňkem, který je nejen vkusný, ale také nabízí silně působící dekorativní prvek, může být například ručně malovaný obraz. Takový obraz nejen, že představuje možnost vkusné dekorace, ale také má díky své originalitě mnohem silnější efekt než ostatní druhy obrazů.

Tento obraz je malován profesionálním malířem, což zaručuje vysokou kvalitu provedení. V uměleckém světě představuje ručně malovaný obraz akrylovými barvami nejkvalitnější dekorativní prvek. Akrylové barvy použité pro tento obraz poskytují lehkost tvorby a po zaschnutí jsou voděodolné. Další výhodou takovéhoto obrazu je jeho odolnost a dlouhá životnost. 

Originalitou tohoto obrazu je motiv slona při západu slunce, který může nabídnout přizpůsobivost jakémukoliv bytovému stylu.

V moderní domácnosti mnohem lépe působí ručně malovaný obraz s domalovanými bočními stranami. Rám by v takovém případě působil rušivým dojmem a navíc by jeho často zbytečně honosná dekorativní podoba nebyla vhodná do klasického bytu. Domalované boční strany tohoto obrazu navíc zaručují, že se nebudete muset dívat na ostré hrany abstraktní scenérie.

Technologie vícedílných obrazů má své opodstatněné kouzlo. Jednoduché tvary totiž působí příliš kategoricky. Pětidílný obraz je mnohem kompaktnější a tím, že vytváří v prostoru rozptýlený dekorativní prvek, sladí atmosféru domácnosti mnohem lépe, než klasické obrazy obdélníkového tvaru. Tomuto faktu napomáhají i ideální rozměry jednotlivých dílů 2x 30x20cm, 2x 50x20cm a 1x 60x20cm.

Rozměr tohoto pětidílného obrazu jako celku je přitom standardních 100x60cm (šířka x výška), což je ideální rozměr do každého bytu. Vícedílný obraz navíc dokáže rozptýlit nudný dekorativní dojem domácnosti.

Pověšení vícedílného obrazu na stěnu je naprosto jednoduché. Součástí balení jsou totiž speciální závěsky pro každý z pěti dílů. Jednoduché závěsky slouží ke spolehlivému připevnění obrazu na stěnu a přitom nejsou nijak viditelné, tudíž neruší celkový dojem, který obraz vyvolává.

Tímto obrazem můžete potěšit i své blízké ve formě dárku. Podobně vhodné jsou abstraktní obrazy i jako svatební dar. Uvedená cena je platná pro celek pětidílného obrazu včetně závěsek.

Obrazy na stěnu

V nabídce obrazů z našeho obchodu si můžete velmi snadno zvolit vhodný doplněk do svého bytu. V žádném případě se ovšem nejedná o obyčejné obrazy, které už dávno nejsou nijak v kurzu. V našem obchodě najdete pouze velmi originální zpracování moderních obrazů. V nabídce nechybí samozřejmě vícedílné obrazy ani oblíbené obrazy na plátně. Velmi žádané jsou také ručně malované obrazy s atraktivními motivy či nevšední skleněné obrazy různých druhů. Dokonce si u nás můžete pořídit také praktické obrazy s hodinami, které zkrášlí váš byt a zároveň vás uvědomí o aktuálním čase.

Kontaktujte nás

+420 602 677 163
po - pá: 9:00 - 17:00
info@obrazynastenu.cz

Jsme na Facebooku!