Vícedílné obrazy do bytu

Novou formou dekoračních bytových doplňků, které mají výrazný vliv na celkový design místností, patří vícedílné obrazy do bytu. Tomuto typu obrazů se podařilo spolehlivě vyplnit mezery, které se dali vyčíst klasickým obrazům na stěnu obdélníkového tvaru. V dnešní době již není zvykem obkládat stěny místností nábytkem a vzniká tak dost prostoru pro umístění obrazů, což klasické obrazy na stěnu logicky dokázat nemůžou. Obyčejné obrazy také často nevhodně zabírají místo, které by v případě lepšího využití pomohlo k prosvětlení a osvěžení místnosti.

Chci koupit obraz

Vícedílné obrazy do bytuUmístěním vícedílných obrazů na stěnu získáte mnohem širší spektrum možností, jak originálně vyplnit prázdná místa na stěnách. Obraz se může skládat z několika dílů. Vybrat si pak můžete z panoramatického provedení, kdy jsou všechny díly obrazu umístěny vedle sebe. Každý z těchto dílů má pak stejnou výšku. Tento styl nabízí většinou třídílné nebo čtyřdílné obrazy a hodí se do místností, kde máte dostatek prostoru na šířce stěny, ale jste omezeni v jeho výšce.

Jestliže pak chcete zaplnit stěnu, která je jinak naprosto prázdná, jsou mnohem vhodnější atypické vícedílné obrazy do bytu, kdy má každý tento díl obrazu rozdílnou výšku. Celkový dojem není pak tak usedlý a vy získáte naprosto nový nadhled na dekoraci bytu. Můžete se spolehnout, že si tento styl oblíbíte. Vícedílné obrazy totiž dokážou mnohem víc, než klasické obrazy již jen díky tomu, že tvoří určité osvěžení v uhlazených a předpokládaných bytových či dekoračních doplňcích.

Vícedílné obrazy jsou zkrátka něco nového a neokoukaného. Ve chvíli, kdy si tento atypický obraz umístíte na stěnu, sami citelně poznáte ten rozdíl. Z vícedílných obrazů dýchá originalita, která může podpořit i kreativní myšlení. Opticky je vícedílný obraz mnohem méně náročný na prostor, jelikož nezabírá celistvou plochu a můžete jimi bez problémů osvěžit kteroukoliv stěnu v bytě.

Vícedílné obrazy jsou také skvělým dárkem, který rozhodně neurazí. Každý, kdo má rád umění a neotřelé bytové dekorační doplňky jistě tento dárek ocení. V případě, že takový obraz chcete darovat někomu blízkému, nezapomínejte také na výběr vhodného motivu. Nejlépe se zvolený motiv vybírá podle zájmů člověka, kterého jim chcete obdarovat. Na výběr máte ze široké škály motivů. Jejich vzhled se ovšem výrazně mění podle toho, z kolika dílů se obraz skládá.

Pokud tedy chcete vytvořit ze svého bytu něco originálního a nevšedního, jsou vícedílné obrazy tou pravou cestou. Modernizace bytů se často ubírá cestou, která již ztrácí postupně na své originalitě. Tyto kvalitní obrazy mohou tento nedostatek velmi úspěšně vyvážit. Dovolte si trochu přepychu za vynikající ceny. Moderní obrazy jsou připraveny na své umístění. Stačí si jen vybrat ten správný, který bude splňovat vaše očekávání.

Chci koupit obraz

Obrazy na stěnu

V nabídce obrazů z našeho obchodu si můžete velmi snadno zvolit vhodný doplněk do svého bytu. V žádném případě se ovšem nejedná o obyčejné obrazy, které už dávno nejsou nijak v kurzu. V našem obchodě najdete pouze velmi originální zpracování moderních obrazů. V nabídce nechybí samozřejmě vícedílné obrazy ani oblíbené obrazy na plátně. Velmi žádané jsou také ručně malované obrazy s atraktivními motivy či nevšední skleněné obrazy různých druhů. Dokonce si u nás můžete pořídit také praktické obrazy s hodinami, které zkrášlí váš byt a zároveň vás uvědomí o aktuálním čase.

Kontaktujte nás

+420 602 677 163
po - pá: 9:00 - 17:00
info@obrazynastenu.cz

Jsme na Facebooku!